Kütahya Organize Sanayi Bölgesi’nde Kan Bağışı Kampanyası

13

 

Kütahya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü kapsamında gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyası Vali’miz Sayın Şerif YILMAZ , Belediye Başkanı’mız Sayın Kamil SARAÇOĞLU, Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Üyeleri , KOSBİAD Yönetim Kurulu Üyeleri , Organize Sanayi Bölgesi yatırımcıları ve çalışanlarının katkılarıyla gerçekleşti.

“Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” sloganıyla başlatılan bu bağış kampanyası kapsamında 1. Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrika yöneticisi ve çalışanları Kızılay’a kan bağışında bulundu. Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu ile Valimiz Sayın Şerif Yılmaz ve 1. OSB yönetimi de Kan bağışı yaparak Kan bağışı kampanyasına destek oldular.
Kan bağışı sonrası yerel basına açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Sayın Kamil Saraçoğlu Kan bağışının önemine dikkat çekerek vatandaşlarımıza kan bağışı çağrısında bulundu. Başkanımız ayrıca şunları ifade etti ;Kaynağı yalnızca insan olan ve temini ancak gönüllülük esasına dayanan kan için Kızılay’ın düzenlediği kampanyanın oldukça önemli ve faydalı olduğuna inanıyorum. Kimin ne zaman kana ihtiyacı olacağını bilemeyiz. Ancak hastanelerimizde her an, onlarca kişi acil kana ihtiyaç duymakta. Sağlıklı herkesin kan bağışında bulunması bir gereklilik, bir zorunluluk diye düşünüyoruz, çünkü verilecek her kan bir hayat kurtaracaktır, dedi.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2019 KUTAHYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ , Tüm Hakkları Saklıdır. TASARIMSAL DÜŞLER