Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü’nde Yatırımcılara Panel

13

Kütahya Organze Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yatırımcıların katılımları ile destek konulu panel düzenlendi.
Panel; Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet ALBAYRAK, Yrd. Doç. Dr. Ayhan GÜN, KOSGEB Müdürü Yaşar YILDIRIM, KOSBİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emin YÜCE, Kütahya Organize Sanayi Bölge Müdürü Servet Demir, Kütahya 2. Organize Sanayi Bölge Müdürü V. Halil KOCAGÖZ ve Organize Sanayi Bölgesi yatırımcılarının katılımlarıyla gerçekleşti.
Açılış konuşmasını yapan Bölge Müdürü’müz Sayın Servet DEMİR; Organize sanayi Bölgesinin İstihdam sayısının gün geçtikçe gözle görülür bir biçimde artış gösterdiğini dile getirdi.Sanayi Bölgemizin çok hızlı büyüyüp ve geliştiğini vurgulayan Servet DEMİR, faaliyette bulunan ve gelecek olan yerli ve yabancı yatırımcıların hem Kütahya ekonomisine hem de ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.
Ardından sunumlarını yapan Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Sayın Mehmet ALBAYRAK, Yrd. Doç. Dr. Sayın Ayhan GÜN, KOSGEB Müdürü Sayın Yaşar YILDIRIM; tekno yatırım sermaye destek programı, Tübitak 1505 Üniv. San. işbirliği destek programı, Ar-Ge sentez reform paketleri ve KOSGEB destekleri hakkında yatırımcılarımızı bilgilendirdiler.
Sunumların ardından yatırımcılarımızın sorularını alan değerli misfirlerimize, panelin sonunda hediyeleri takdim edilerek panel son buldu.

Copyright 2019 KUTAHYA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ , Tüm Hakkları Saklıdır. TASARIMSAL DÜŞLER